Blog

Ankara Araç Kiralama

Ankara Araç Kiralama

7/24 Araç Kiralama Hizmetleri

Araç kiralama sektörü içerisinde geçmişten günümüze büyümekte olan 5S Araç Kiralama firmamız, Ankara araç kiralama hizmetleri ile 7/24 kesintisiz çözümler sunmaktadır. Profesyonel araç kiralama hizmeti anlayışına sahip olan firmamız, kalite anlayışını daima en üst seviyede tutmaktadır.

Her gün yenisini eklediğimiz 500’ün üzerinde son model araç filomuz ile siz değerli müşterilerimize Ankara araç kiralama hizmeti vermekten gurur duyan firmamız, araçların tamamını kaskolu ve güvenilir olarak sizlere sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, müşterilerimizin güvenli sürüş hizmeti alabilmesi için araçların bakımını aksatmadan yaptırmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile sizlere web sitemizde online araç kiralama hizmetini sunuyoruz. Ankara merkezli olarak hizmetlerini sürdüren firmamız İstanbul, Samsun ve İzmir lokasyonları ile araç ihtiyaçlarınızı önemli şehirlerde karşılamaktadır.

Ankara araç kiralama konusunda deneyimli bir ekip ile hizmet sunan 5S Araç Kiralama, yaşanabilecek her türlü sorun için bir telefon kadar yanınızdadır. 444 52 89 numaralı hattımızdan 7/24 canlı destek verilmektedir. Yolculuğunuz süresince ya da araç kiralama sürecinde istediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz.

Profesyonel Araç Kiralama Hizmetleri

Türkiye’nin 4 büyük ilinde araç kiralama hizmeti veren 5S Araç Kiralama, son model araçları ile hayallerinizdeki aracı ayağınıza kadar getirmektedir. Araç alırken vermeniz gereken vergi, kasko, bakım gibi ücretlerden sizleri feragat ettiren firmamız, bütün bu ücretleri karşılamaktadır. Araç ile seyir halinde iken herhangi bir arıza ya da kaza gibi durumlarda en yakın servis bölgesine aracı çekerek gerekli bakımların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Profesyonel bir kadroya sahip olan firmamız, kusursuz hizmeti ile sizleri daima memnun etmektedir.

İsteğe bağlı olarak aracı bulunduğunuz yere getiren elemanlarımız, dilerseniz araç tesliminde de belirttiğiniz adrese gelmektedir. Son derece kurumsal araç kiralama hizmeti veren 5S Araç Kiralama günlük, haftalık ve aylık araç kiralama hizmetleri ile hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine profesyonel çözümler üretmektedir.

Müşterilerinin konforunu her şeyden çok düşünen 5S Araç Kiralama, isteğe bağlı olarak ücret karşılığında çocuk koltuğu, navigasyon cihazı ve engelli yolculara özel eklentiler sağlamaktadır. Ayrıca sürücü hizmetlerimizden de yararlanarak Ankara’nın bilmediğiniz bütün noktalarını keşfedebilirsiniz. Web sitemiz aracılığı ile indirimli online araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilir ya da bizleri arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi