Blog

Ankara Günlük Araç Kiralama

Ankara, sadece ülkemizin başkenti olmak ile kalmayan aynı zamanda ülke nüfusunun çoğunun yaşadığı şehirlerimizden birisidir. Oldukça kültürel yapısı, çeşitli harikaları ile birlikte Ankara'da araç ile seyahat etmek oldukça keyifli ve zevklidir. Bu anlamda 5S araç kiralama firması olarak hem bu güzel şehrin sokaklarını müşterilerimize gezdirecek, hem de keyifli anlar yaşatmasını sağlayacak araçlarımız ile hem turistlere hem başkentlilere Ankara'da Ankara günlük araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Şehrin nabzını sizlere hissettirecek, hem nefesinizi hem ayağınızı yerden kesecek her biri son model ve donanımlı araçlardan oluşan araç filomuz ile her anınızda dilediğiniz araca ulaşabilirsiniz. Kızılay'dan Elma'ya tüm Ankara’yı bizim araçlarımız ile keşfedin!

Firma olarak tamamen kurumsal çalışmaktayız. Sadece Ankara'da değil aynı zamanda İzmir'de, Samsun'da ve İstanbul'da da bulunana ofislerimiz ile ihtiyaç duyulan her anda müşterilerimize araç desteği sağlamaktayız. Tamamen kurumsal olarak çalışan sistemimiz ile birlikte müşterilerimize Ankara günlük araç kiralama hizmeti altında 500'ün üzerinde farklı marka ve model ile hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın tamamında kasko ve trafik sigortası gibi yasal zorunluluklar ve teminatlar firmamız tarafından karşılanırken, isteğe bağlı olarak müşterilerimize bebek koltuğu, navigasyon cihazı ve çeşitli aparatlar sağlamaktayız. Hepsi sıfır durumunda olan araçlarımız ile sizleri güvenli bir yolculuğa çıkarıyoruz. Haftanın yedi günü ve her saatte hizmet veren 444 52 89 numaralı iletişim merkezimizden, müşterilerimize destek olmaktayız.

Ankara ilinde ikamet eden veya gezmek amacı ile Ankara'ya gelen tüm müşterilerimiz için, Oğuzlar Mahallesi, 1377'inci Cadde, Köseoğlu Apartmanı, 9/A Balgat, Çankaya adresinde bulunan ofisimizden veya +90 (551) 728 1709 numaralı iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilir; dilerseniz aracınızı ofisimizden alabilir, dilerseniz ise ayağınıza kadar gelen aracınız ile Ankara günlük araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İster uzun yollarda kullanmak üzere ister şehir turlarında veya aile gezilerinde yardımcı olması amacı ile her türden, birçok marka ve model araçları kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda araç kiralarken sadece Ankara ofisimizde geçerli olmayıp tüm illerimizde geçerli olan çeşitli indirim ve kampanyalarımızdan da yararlanabilirsiniz. 5S firması olarak, tüm müşterilerimize iyi yolculuklar dileriz.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi