Blog

Antalya Araç Kiralama

Antalya Araç Kiralama

Uzun dönem araç kiralamanın satın almaktan çok daha karlı olduğu bilinen bir gerçektir. Araç kiralamanın artık lüks olmaktan çıktığı günümüzde Antalya araç kiralama hizmeti sunan 5S Araç Kiralama firmamız, faaliyete başladığı günden bu yana kaliteli ve güvenilir araç kiralama hizmetleri ile ilk tercihler arasında yer alıyor. Müşteri ve tedarikçilerin ihtiyaçlarına cevap veren geniş araç filosu ile daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

 Kişi ve Kurumlar İçin Yıllık Araç Kiralama Hizmeti

Sadece firmalara değil bireysel müşterilerine de yıllık araç kiralama hizmeti sunan firmamız, Antalya araç kiralama hizmetinde en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Mekanik servis ve bakım tüm hizmetler verilmekte olup müşterilere sadece yakıt temini kalır. Son model kiralık araçlarla ile her zevke ve her ihtiyaca cevap verilmekte, en hesaplı fiyatlarla en kaliteli ve en güvenilir kiralık araç hizmeti sunulmaktadır. TL para birimi olarak sunulan hizmetlerde müşteri ödeyeceği kira ücretinde sürpriz fiyat değişiklikleri yaşamadan bütçe planlaması yapabilir. Araçların tüm masraflarını karşılayan firmamız, olası bir kaza veya hasar durumunda müşterilerini mağdur etmemekte, yerine hemen araç temin ederek kaliteli bir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Antalya Araç Kiralama

Yıllık zorunlu motorlu taşıt vergisi başta olmak üzere, zorunlu trafik sigortası, kasko ve yıllık servis bakım gibi masraf gerektiren tüm hizmetler firmamız tarafından karşılanmaktadır. 5S Araç Kiralama, Antalya araç kiralama firması olarak güçlü referansları ile daima ilk tercihler arasında yer alır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, 7/24 yol yardımı, lastik yenileme ve muadil araç temini ile müşterilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir kiralık araç firmasıdır. Kiralama süresinde müşterilerimiz hiçbir yasal prosedürle muhatap olmadan Antalya'da yıllık araç kiralamaktadır. Fenni muayene veya vergi pulları gibi detaylarla uğraşmayan müşterilerimiz kiralık araçlarının keyfini ve konforunu her anlamda yaşayan mutlu müşterilerdir.

En Hesaplı Fiyatlarla En Kaliteli Yıllık Araç Kiralama Hizmeti

Yıllık olarak kiralık araç ihtiyacı olanların güvenilir bir rent a car firması araştırmaları son derece doğaldır. Müşteriler her zaman ihtiyaçlarına cevap veren kiralık araçları ekonomik fiyatlarla güvenebilecekleri bir firmadan kiralamak ister. En çok tercih edilen marka ve modeldeki kiralık araçları ile firmamız, kişi ve kurumların ehliyet, yaş sınırı, depozito/provizyon ve ödeme koşulları gibi şartları yerine getirmeleri durumunda her müşterisine yıllık araç kiralama hizmeti sunan profesyonel bir firmadır.

Yıllık araç kiralama menüsündeki talep formunu doldurun, bireysel, şahıs şirketi veya ticari şirket olarak seçtiğiniz kiralık aracı en hesaplı fiyatlarla teslim alın.

 

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi