Blog

Araç Kiralamak Neden Avantajlı?

Araç kiralamak artık birçok insanın başvurduğu bir yöntem olarak adeta lüks olmaktan çıkıp yaşamı kolaylaştıran bir tercih olmuştur. Araç kiralama için birçok rent a car firması her bütçeye uygun kiralık araçları ile her kesimden insanın kiralık araç ihtiyacına cevap veriyor. Her segmentte araç çeşidi ile her ihtiyaca cevap veren firmamız, en ekonomik kiralık araçları hizmetinize sunarak bütçeleri zorlamadan araç kiralama fırsatı sunuyor.

Araç kiralamak için gerekli şartlar

Orta ve üst sınıf araçlar için en az 22 yaşını doldurulmuş olması en başta istenen şartlardandır. Ehliyetin en az 1 yıllık olması önemli olup lüks araçlara çıkıldıkça yaş sınırı ve ehliyet süresi yükselir.

Kiralama süresi en az 24 saat olup 24 saatten az süreler için 1 günlük tarife uygulanır.

Kredi kartı ile ödeme yapıldığından araç kiralamak isteyen sürücünün kredi kartı ve yeterli bakiyesi bulunmalıdır.

Araçlar deposu yakıt dolu olarak teslim edilir ve o şekilde kiralık araç firması tarafından teslim alınır.

İlave sürücü talep edilecekse mutlaka başvuruda belirtilmeli, aksi taktirde kaza ve hasar durumunda başka bir sürücü tarafından kullanılan araçtaki maddi hasarın araç kiralama firması tarafından karşılanmayacağı unutulmamalıdır.

Kiralık araçların ödemesi nasıl yapılır?

Ödemeler her zaman kritik konular olup her iki tarafı da bağlayan bir konudur. Araç kiralama işleminde ödeme kredi kartı ile anında yapılır. Depozito tahsilatı için kredi kartında yeterli bakiyenin olması gerekmektedir.

Depozito bedelleri araç grubuna göre değişmekte olup araç segmenti yükseldikçe depozito miktarı da yükselir.

Online rezervasyon sayfalarında online ödemeler hemen yapılır ve sürücü kiralık aracını dilediği yerden teslim alır.

Kiralık araç firmalarının güvenilir ve işinin ehli olması ilk aranan özelliktir. Yılların verdiği tecrübe ile daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, en güvenilir ve en bakımlı araçlarını en hesaplı fiyatlarla hizmetinize sunmaktadır.

 

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi