Blog

Aylık Araç Kiralama Neden Avantajlı?

Araç kiralama hizmeti veren firmalar günlük, haftalık, aylık ve hatta daha uzun süreli araç kiralama hizmetleri ile kullanıcıların dönemsel araç ihtiyacını giderir. Araç kiralamak artık günümüzde önemli bir ihtiyaç haline geldiğinden bu konuda hizmet sunan rent a car firma sayısı da her geçen gün artmaktadır. Günlük veya haftalık araç kiralamaya göre aylık araç kiralamak birçok bakımdan avantajlıdır.

Aylık araç kiralamanın avantajları

En belirgin avantajı araç kiralama süresi uzadıkça üşen kiralama fiyatlarıdır. Çünkü günlük veya haftalık araç kiralama bedeli ile aylık araç kiralama masrafı farklıdır. Araç kiralama süresi uzadıkça kiralama fiyatı düşmekte, kullanıcı için çok daha avantajlı hale gelmektedir. Bir ay boyunca kiralık araçla hem güvenilir hem de konforlu ve kaliteli bir yolculuk yapmak isteyenler için aylık kiralık araçlar en doğru tercihtir.

Yakıt masrafı dışında kasko, sigorta, vergi, tamir, bakım ve onarım gibi tüm giderlerin araç kiralama firması tarafından karşılandığı düşünüldüğünde aylık araç kiralamak oldukça caziptir.

Aylık araç kiralamak için neler gereklidir?

Kişi ve kurumlar dönem dönem aylık araç kiralayarak araç ihtiyacını profesyonel bir şekilde giderir. Firma çalışanı için aylık aracını teslim almada sadece ehliyeti göstermek yeterlidir. Çünkü diğer tüm prosedür firma tarafından halledilir. Provizyon işlemi çalıştığı firmanın kredi kartı ile yapıldığından herhangi bir ödeme yapmaz.

Kişiler için araç kiralamada en az 2 yıllık bir ehliyete sahip olmak ve yaş sınırını geçmiş olmak gerekir. Kredi kartı sahibi olmak ve provizyon için yeterli limiti bulunmak ta istenen şartlar arasındadır. Provizyon herhangi bir park veya trafik cezasına karşı alınan bir tedbir olup araç tesliminde sürücüye iade edilir.

Her marka ve model araçları ile kişi ve kurumların tüm ihtiyaçlarına cevap veren firmamız, en hesaplı fiyatlarla en güvenilir ve en bakımlı kiralık araçları sunmaktadır.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi