Blog

Bireysel Uzun Dönem Araç Kiralama

bireysel-uzun-donem-arac-kiralama

Araç kiralama işlemi doğru firma ve doğru araç ile gerçekleştirildiği sürece konforlu olmakla birlikte bir o kadar da ekonomiktir. Hizmetten yararlanırken istediğiniz marka ve modeli temin edebilmeniz de keyifli bir seyahat için gerekli şartlardan biridir. Kurumsal olmanın yanı sıra bireysel uzun dönem araç kiralama hizmeti de sunan firmamız geniş bir araç filosuna sahip olması dolayısıyla müşterilerinin isteklerini tam anlamı ile karşılayacak bir donanıma sahiptir. İstediğiniz aracı temin edebilmek ve araç fiyatları hakkında detaylı bilgi temin edebilmek için firmamızdan teklif alabilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Firmamızdan talep edeceğiniz araçların fiyatları aylık olarak 1500 TL'den başlıyor olsa da aracın modeline göre ya da donanımına göre fiyat farklılıkları da ortaya çıkabilir. Firmamız bireysel uzun dönem araç kiralama hizmetlerinde ödemeleri TL üzerinden gerçekleştirmektedir. Siz de dilerseniz 6 aylık dilerseniz de 12 aylık olarak araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız tarafından aracın yedek parça ihtiyaçlarından yol yardımına kadar her bir problem çözülürken aracın MTV'si kaskosu ve trafik sigortası da yine bizler tarafından karşılanmaktadır. Geniş araç filosu içerisinde benzinli ve dizel araçlardan manuel ya da otomatik vites araçlara kadar farklı seçenekleri görme imkanınız söz konusudur.

 Araç Kiralama Sözleşmesi

Araç kiralama sözleşmesi yapılırken sürünün ehliyeti için yıl şartı bulunuyor. Bu şart bazı araçlar için 4 yılken bazı araçlar için ise 5 yılı bulmaktadır. Ayrıca sürücü için de yaş sınırlaması ile karşılaşmanın mümkündür. Fakat tüm bu detaylar sizlerin daha kaliteli ve güvenli bir hizmet almanız için düşünülmektedir. Bireysel uzun dönem araç kiralama hizmeti alırken aracı bir başka sürücü daha kullanacaksa mutlaka bunu sözleşmede belirtmeniz gerekmektedir. Aksi halde aracı sadece kiralayan kullanmak durumundadır.

Teslim alma tarihinden aracın teslim edilme tarihine hatta aracı nerede teslim edeceğinizi dair tüm bilgileri yine sözleşmede yer almaktadır. Bunun yanı sıra firma olarak İstanbul, Ankara ve Samsun olmak üzere ülkenin önemli ve büyük şehirlerinde ofislere sahibiz. Böylece başka bir şehirde de araç teslimini gerçekleştirme olanağından da yararlanabilirsiniz. Sorunsuz bir araç kiralama hizmeti için bizimle iletişime geçin.

 

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi