Blog

Günlük Araç Kiralama

5S ARAÇ KİRALAMANIN AYRICALIĞINI YAŞAYIN

Dürüst çalışma, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek kurulan firmamız, Türkiye genelinde 4 büyük ilde bulunan lokasyonları ile günlük araç kiralama hizmeti veren en büyük araç kiralama şirketlerinden biridir. Sağlam ve güçlü teknik alt yapısı ile müşterilerine yaratıcı çözümler üreten 5S Araç Kiralama, üstün araç filosu sayesinde farklı ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun alternatifler sunar.

Ankara, İstanbul, İzmir ve Samsun’da günlük araç kiralama hizmeti veren 5S Araç Kiralama, 500’ün üzerinde birçok farklı marka, model araç filosu ile her kesime uygun hizmet vermektedir. Müşterilerinin yalnızca tedarikçisi olmayan 5S Araç Kiralama, 7 / 24 canlı canlı destek hizmeti ile çözüm ortağı olma amacı taşımaktadır.

Operasyonel ve finansal faydalar yaratan firmamız, bu faydaların müşterilerimiz için en uygun maliyetler çerçevesinde yapılandırılmasını sağlar. Araç modelleri ve araç kiralama koşulları arasında en uygun çözümleri öneren firmamızın kaliteli hizmetleri ile araç kiralamanın ayrıcalığını sonuna kadar yaşarsınız.

GÜVENİLİR ARAÇ KİRALAMA İÇİN DOĞRU ADRES

Kurumsal ve güvenilir hizmetler sunan 5S Araç Kiralama, güler yüzlü ve işinde son derece profesyonel olan kadrosu ile günlük araç kiralama hizmeti vermektedir. Araç kiralama süreçlerini şeffaf tutan firmamız, hızlı ve basit hizmetleri ile araç kiralama ihtiyaçlarınıza anında cevap verir.

Araç kiralama sektörüne çok daha farklı bir anlayış getirmek amacı ile bu yola çıkan firmamız, bireysel ve kurumsal bütün müşterilerin ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılar. Müşterilerine beklentilerin üzerinde bir hizmet sunan 5S Araç Kiralama, fark yaratan günlük araç kiralama uygulamalarının temsilcisi olmuştur.

Son model araç filosuna sahip olan 5S Araç Kiralama tarafından hizmetinize sunulan bütün araçlar 15 km’nin altındadır. İstediğiniz bölgeye aracınızı teslim eden personellerimiz, istediğiniz yerden de aracımızı geri almaktadır.

Araç kiralamak için şubelerimize gelmenize gerek yok. Web sitemiz aracılığı ile indirimli fiyatlar üzerinden sadece 3 adımda araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ek ücret dâhilinde olmak üzere bebek – çocuk koltuğu, engelli yolcularımız için özel eklentiler, navigasyon hizmetlerinden yararlanabilir.

 5S Araç Kiralamanın hızlı ve güvenilir günlük araç kiralama hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için 444 52 89 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 kesintisiz sunduğumuz canlı destek hizmetimiz aracılığı ile de gerekli bilgileri anında alabilirsiniz. Araç kiralama hizmetlerimiz ile kendinizi daha özel hissedecek ve hizmetlerimizin ayrıcalığını sonuna kadar hissedeceksiniz.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi