Blog

Günlük Araç Kiralama Nedir? Avantajları Nelerdir?

,

Araç Kiralamaya Dair Her Şey

Araç kiralama sektörünün gelişmeye başlaması ile beraber günlük araç kiralama işlemlerine olan ilgi de artmaktadır. Sektörde fark yaratan uygulamaların temsilcisi olan firmamız, yenilikçi yaklaşımları ve müşteri odaklı hizmet yapısı ile kalite anlayışını en üst seviyede tutmaktadır.

Peki, nedir günlük araç kiralama?

Çoğu insanın bazı dönemlerde arabaya ihtiyacı olmaktadır. Ancak maddi yönden araç almaya gücü olmayan kişiler günlük araç kiralama hizmetleri ile ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Günlük araç kiralama hizmetleri ile belirli bir ücret karşılığında istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

 Birçok yönden faydası olan günlük araç kiralama ile sizlerde hayallerinizdeki araca bir süreliğine de olsa sahip olabilirsiniz. Günlük araç kiralama ücretleri, kiralanan gün sayısına göre değişmektedir. En az bir gün için kiralanabilen araçlar isteğe bağlı olarak haftalık, aylık ya da yıllık olarak da kiralanabilir.

Günlük Araç Kiralama Hizmetinin Kazandırdıkları

Araç satın almak son dönemlerde artan vergiler nedeni ile daha da zorlaşmıştır. Aracı satın alırken verilen ücret ile masraf bitmiş olmaz. Alınan aracın vergisi, bakımı, sigortası gibi birçok masrafı da sizleri zor durumda bırakabilir. Bu nedenle ani bir araç ihtiyacınızı günlük araç kiralama hizmetleri ile karşılamanız ekonomik açıdan daha avantajlıdır. Günlük ara kiralama hizmetleri ile hayalini kurduğunuz ve yüksek ücretli olması nedeni ile alamadığınız araca kısa bir süreliğine sahip olabilir ve sürüş keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca aracın sigortası, kaskosu ve bakımı gibi masraflarından da muaf olursunuz.

Araç kiralama firmamız tüm araçların kaskosunu, sigortasını ve genel bakımlarını yaptırmaktadır. Ayrıca sürüş esnasında karşılaşacağınız her türlü sorun için yol güzergahınızda olan araç servislerine uğrayarak ücretsiz bakım ve tamir işlemlerinizi de yaptırabilirsiniz. Bu sayede en uygun fiyatlar ile masrafsız bir sürüş keyfini çıkarabilirsiniz.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi