Blog

Günlük Araç Kiralama Nedir?

Araç kiralamak günümüzde hem büyük bir konfor hem de büyük kolaylıktır. Kendi aracı ile istediği yere özellikle coğrafi koşullar nedeni ile yolculuk yapamayanlar için kısa dönem araç kiralama çok daha avantajlı olup kullanıcıyı büyük bir masraftan kurtarır. Her yolculukta her şehre veya her bölgeye göre ya da yolcu sayısına uygun araç satın alınamayacağına göre günlük araç kiralamak kullanıcıların sırtından büyük bir yük kaldırır.

 Günlük araç kiralama

Günlük, haftalık veya aylık kiralık araçları ile her segmentte kiralık araç hizmeti sunan firmamız, günün her saati günlük araç rezervasyonu yaptırabileceğiniz işinin ehli güvenilir bir firmadır. Araç kiralama koşullarını taşıyan herkesin dakikalar içinde araç kiraladığı web sitemizde lokasyon ve tarih aralığından sonra araç seçiminizi yapabilir, en hesaplı fiyatlarla son model ve bakımlı araçlarımızdan birini günlük olarak kiralayabilirsiniz.

Günlük araç kiralamak artık çok kolay

En az iki yıllık sürücü belgesine sahip olan ve kredi kartında yeterli limiti bulunan 18 yaşını doldurmuş tüm sürücüler günlük araç kiralayabilir. Sigortası, kaskosu, bakım ve onarım masrafları firmamıza ait olup, ikinci sürücü talepleri başvuruda mutlaka belirtilmelidir. İster şehir içi ister hava limanı olsun araçlarınızı istediğiniz mekandan teslim alabilir, her zaman temiz, konforlu ve güvenilir araçlarımızla keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Günlük araç kiralamanın avantajları

Bir günlüğüne bile olsa bazen bir araç bulmak çok zordur. En güvendiğiniz ya da en yakın bildiğiniz dost ve arkadaşlarınız bile bir günlüğüne dahi olsa araçlarını vermek istemeyebilir. Veya gideceğiniz yerde park sorunu yaşamak başta olmak üzere coğrafi konum ya da araç büyüklüğü gibi sorunlar nedeni ile kendi aracınızla yolculuk yapamayabilirsiniz. Uçakla kısa sürede yapacağınız yolculuğu kendi aracınızla saatlerce uzatmak istemeyebilirsiniz. Vardığınız yerde her an hazır olan günlük kiralık araçlar yaşamınızı kolaylaştıracak ve firmamızın fiyat farkı ile bütçenizi zorlamadan günlük seyahatinizi en konforlu ve en ekonomik şekilde yapmanızı sağlayacaktır.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi