Blog

Haftalık Kirallık Araç

Son yıllarda araç kiralama hizmetleri almak oldukça fazla rağbet görmektedir. Özel bir takım işler için ya da yaz tatili adına veya şirketler adına dev bir filo kiralama hizmetler açısından kaliteli hizmetler verilmektedir. 5s Kiralama firması olarak bu ilginin bilincinde müşterilerimize araç kiralama hizmeti vermekteyiz. 500'ün aşkın dev araç filomuz ile sizlere son model ve sıfır araç kiralama hizmet sunuyoruz. İster haftalık kiralık araç ister günlük ya da aylık olarak tüm araçlarımızın bakımları yapılmış bir şekilde büyük bir garanti altında sizlere sunmaktayız. Aileniz ya da tek başınıza çıkacağınız bir seyahat için hiçbir otobüs ya da taksiyle uğraşmaya gerek olmadan, üstelik 7/24 teknik servis hizmeti sayesinde büyük bir gönül rahatlığı içerisinde ülkenin her noktasına gidebilirsiniz.

 Sizleri 5s Kiralama olarak hiçbir kiralama prosedürleri ile uğraştırmamaktayız ve gerekli tüm evrakları sizlerin yerine hazır etmekteyiz. Özellikle 5s günlük ya da haftalık kiralık araç veya aylık olarak hizmet sunulmaktadır. İstanbul, Ankara ya da İzmir ve Samsun şehirlerinde ofislerimiz bulunmaktadır. Tüm ülke tarafından kurumsallığı tanınmış bir araç kiralama firması olarak sizlere bu konuda profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Hiçbir evrak ya da kasko ve fenni muayene veya vergi pulları gibi tüm araç prosedürleri firmamız bünyesinde tamamlanmaktadır. Müşterilerimizin tek yapması gereken kiraladığı aracını alıp büyük bir keyif ve güven içerisinde dilediği şehirde kullanmasıdır.

Kişisel bir takım işlerinizi firmamız bünyesinden kiralayacağınız araç ile günlük, haftalık kiralık araç veya aylık olarak ister tatil adına istenirse de iş gezileri rahat bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle de aileniz ile çıkacağınız seyahatler için araç içi bebek koltuğu ya da navigasyon hizmetleri firmamız bünyesinde eksiksiz olarak araçlarda hazır edilmektedir. Deneyimli bir kadro ve kaliteli bir hizmet anlayışı içerisinde sizler en hızlı hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda istediğiniz yere araç teslimi yapıyor ve kiralama bitişi aracınızı yine istediğiniz yerden alabiliyoruz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir ve bu anlayış içerisinde sizlere son model sıfır araçları sunuyor ve en uygun fiyatlar ile de bütçenizi fazla zorlamıyoruz. Daha detaylı bilgi için 444 52 89 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi