Blog

Havalimanı Araç Kiralama İstanbul

Başka şehirlere yapılacak yolculuklar her zaman için, yolculara sıkıntılı anlar yaşatmaktadır. Özellik ile hava yolu ile yapılacak yolculuklarda, iniş sonrası istenilen adrese gitmek oldukça zor bir durum oluşturmaktadır. Hava limanları genellikle şehirlerin uzağında yer almakta ve ulaşım imkânları oldukça kısıtlı olmaktadır. Bu anlamda yolculuk yapan müşterilerimiz için, 5S araç kiralama firması olarak verdiğimiz hizmetler arasında yer alan havalimanı araç kiralama İstanbul ilimizde aktif olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Uzun veya kısa süreli hava yolculukları sonrasında müşterilerimizin, gidecekleri yere kadar ulaşmalarını sağlayan bu sistem sayesinde; müşterilerimiz uçuşları sonrasında hava limanının kapısında kendisin bekleyen araçlarımız ile dilediği yere gidebilmekte ve hangi saatte ve uzaklıkta olursa olsun ulaşım sorunu çözülmektedir.

 Şuan için havalimanı araç kiralama İstanbul ofisimizden yürütülmek ile birlikte bu hizmet İstanbul'da yer alan Sabiha Gökçen Hava Limanı ve Atatürk Hava Limanı için geçerli bir hizmet olmaktadır. Tüm Türkiye üzerinden, İstanbul'a yolculuk yapan müşterilerimiz uçuşlarının öncesinde firmamızın internet adresi üzerinden online araç kiralama hizmeti ile 444 52 89 numaralı genel çağrı merkezimiz üzerinden ve/veya +90 (533) 151 7230 numaralı İstanbul ofisimizin iletişim numarasından araç kiralama işlemini gerçekleştirerek bu hizmetten yararlanabilmektedir. Bu hizmet standartlarında müşterilerimize sunmuş olduğumuz 500'ün üzerinde farklı markalara ve farklı modellere sahip araçlarımız, Zorunlu Trafik Sigortası ve Araç Kaskosu bulunan araçlar olmaktadır.

 Araçlarımızın hepsi sıfır olmak ile birlikte; tüm bakımları, muayenesi ve kontrolleri yapılmış bir şekilde sizlerin hususi kullanıma sunulmaktadır. Dilerseniz sizlere servis edeceğimiz araçlara da bebek ve çocuk koltuğu, engelli eklentileri, navigasyon cihazı gibi eklentiler firmamız tarafından araçlara eklenmektedir. Tüm araçlarımız konfor standartlarında yer almakta aynı zamanda, klima, hava yastığı gibi eklentilerde araçlarımızın hepsinde mevcut olarak bulunmaktadır. Haftanın her gününde ve her saatinde sizler için hizmet veren çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en profesyonel hizmeti sunmaktayız. Firmamız tarafından verilen havalimanı araç kiralama İstanbul ofisimizin bulunduğu Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Yabangülü Sokak, 44/B, Çekmeköy / İstanbul adresinden detaylı bilgi ve rezervasyon alabileceğiniz gibi internet adresimiz ve telefon numaralarımız üzerinden de detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi