Blog

Havalimanı Araç Kiralama İzmir

Ne istediğinizi bilerek sizlere birbirinden kaliteli, son model ve sıfıra yakın araç kiralama hizmetini profesyonel bir hizmet çatısı altında sunuyoruz. Üstelik havalimanı araç kiralama İzmir ya da istediğiniz başka her hangi bir yere kiraladığınız aracı sizlere teslim ediyoruz. 3 işlemde online olarak aracını kolay bir şekilde kiralayabilir ve araç adına evrak ya da diğer prosedür işleri ile uğraşmazsınız. Günlük ya da haftalık ve aylık araç kiralama hizmetleri ile dilerseniz tatile rahat bir şekilde gidebilir dilerseniz özel işlerinizi ülkenin dört bir köşesine giderek halledebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz 7/24 teknik servis ve hızlı bir lastik değişimi sayesinde büyük bir gönül rahatlığı içerisinde dilediğiniz noktaya kiraladığınız araç ile gidebilirsiniz.

 5s araç kiralama firmamız bünyesinde 500’ün üzerinde dev bir araç filomuz bulunmakta ve her biri son model sıfıra yakın araçlardır. Tüm bu araç çeşitleri 3 adına gerçekleştirilecek online araç kiralama hizmeti ile elde edebilir ve havalimanı araç kiralama İzmir ya da birçok farklı noktaya, ayağınıza kadar gelen araçlarınızı teslim alıp kiralama süresi boyunca büyük bir güveni içerisinde kullanabilirsiniz. Ofislerimiz Ankara, İstanbul ya da İzmir ve Samsun’da bulunmaktadır ve dilerseniz ofislerimize de uğrayarak araçlarınızı kiralayabilirsiniz. Kurumsal olarak profesyonel bir hizmet anlayışı içerisinde sizlere birbirinden kaliteli araç çeşitleri ile hizmet vermekteyiz. Üstelik şubeye hiç uğramadan araç kiralamanın en kolay yolu 5s araç kiralama firmasından geçer.

 Kurumsal olarak ülkenin dört bir yanın bilinen firmamız uzun zamandır sunduğu araç kiralama hizmetleri ile büyük bir tecrübe kazanmış durumda. Ülkenin her köşesinden online olarak araç kiralayabilir ve havalimanı araç kiralama İzmir ya da diğer tüm havalimanlarından araçlarınızı tam zamanında hiç beklemeden teslim alabilirsiniz. Fenni muayenesi ya da kaskosu ve sigortası yapılmış araçlarımız ile hiçbir prosedür için uğraşmaya gerek olmadan sadece kiraladığınız araçların keyfini çıkarabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her daim önceliğimizdir ve bunun için en uygun fiyatlar bünyesinde son model araçlar sizleri bekliyor. Güler yüzlü bir hizmet altında daha detaylı bilgi ve araç kiralaması yapmak için 444 52 89 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi