Blog

İstanbul Araç Kiralama

Türkiye’nin En Genç Araç Filosu Hizmetinizde

Son dönemlerde araç kiralama hizmetlerine olan ilgi görülmektedir. Araç satın alamayan sürücüler, temel araç ihtiyaçlarını hayal ettikleri araç ile karşılamak için en güvenilir firma arayışına girerler. 5S Araç Kiralama sayesinde artık böyle bir arayış yapmanıza gerek kalmamıştır. Firmamız daima temiz ve bakımlı olan 500 genç araç filosu ile sizlere kesintisiz araç kiralama hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin en kalabalık ve en çok misafir alan şehri İstanbul’dur. İstanbul’daki yoğun trafik düşünüldüğü zaman atılabilecek en doğru adım İstanbul araç kiralama hizmetlerinden yararlanmaktır. Ankara merkez ofisine bağlı olarak hizmet veren İstanbul 5S Araç Kiralama firmamız sizleri İstanbul’un yoğun trafiğinde toplu taşıma araçlarından kurtarmaktadır. Havaalanı araç kiralama hizmeti de veren firmamız, talebiniz doğrultusunda araçlarınızı dilediğiniz adrese getirir ve yine talebiniz ile istediğiniz yerden teslim alır. Tamamı 15.000 km’nin altında olan yeni ve lüks araçlarımız ile sizlere kesintisiz hizmetler sunan firmamız, İstanbul araç kiralama sektöründe kaliteli hizmetleri ile yer edinmiştir. Her müşterisine en özel hizmetleri ve en iyi fırsatları sunan firmamız, ayrıcalıklı araç kiralama deneyimi yaşatmaktadır.

Kusursuz Araç Kiralama

İstanbul gibi çok kalabalık bir şehirde toplu taşıma araçları ile istediğiniz yere ulaşmanız saatlerinizi alabilir. Bunun bilincinde olan firmamız, siz değerli müşterilerimize İstanbul araç kiralama konusunda kusursuz hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerimiz sayesinde İstanbul’un her noktasına son model araçlarımız ile en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

7 / 24 hizmet veren canlı destek ekibimiz ile profesyonel çözümler sunan firmamız, online araç kiralama hizmeti de vermektedir. Bu sayede dilediğiniz zaman web sitemize girerek istediğiniz lokasyonlardan araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daima müşteri memnuniyeti temel hedefi ile hizmet veren firmamız, isteklere bağlı olarak uygun ücretler ile navigasyon, bebek koltuğu, ek sürücü paketi ve engelli olan misafirlerimiz için özel eklentiler gibi hizmetler vermektedir.

Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine pratik çözümler üreten firmamız, 444 52 89 numaralı hattan 7 / 24 hizmet vermektedir. Sizlerde araç kiralama konusunda kalite ve deneyim farkını yaşamak isterseniz, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi