Blog

İstanbul Günlük Araç Kiralama

Önemli işlerinizi halletmek için bir gün içerisinde otobüs ya da taksiler ile uğraşmaya hiç gerek yok. Sizlere sadece 3 adım ile online olarak İstanbul günlük araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Bildiğiniz üzere İstanbul trafiği tam bir keşmekeş olabilmektedir. Buna bir de otobüs ya da bir taksi beklemek eklenirse işlerinizi tam zamanında ve rahat bir şekilde yapmanız mümkün olmaz. Bu yüzden 5s araç kiralama firması olarak sizlere bünyemizde bulunan 500'ün üzerindeki dev filomuz ile kusursuz ve en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Tüm araçlarımız son model ve sıfıra yakın araçlardır. Her türlü bakımları yapılmış ve sadece kiralayıp kullanmanızı bekliyor. Üstelik 7/24 teknik servis hizmetleri ve lastik değişimi avantajları sayesinde her nerede olursanız olun sizlere anında ulaşıp profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

İster kişisel olarak bir gün içerisindeki tüm işleriniz isterse de aileniz ile gitmek istediği bir yer adına bütün bir gün İstanbul günlük araç kiralama hizmetleri ile dilediğiniz araç modelini firmamızdan seçip kiralayabilirsiniz. Üstelik sadece günlük değil, aynı zamanda haftalık ya da aylık olarak da yine birbirinden kaliteli ve son model araç çeşitlerini kiralayabilirsiniz. Hiçbir evrak ve benzeri bir takım prosedürler ile sizleri üzmüyoruz. Firmamızın merkezi Ankara’dır ve İstanbul, İzmir ile Samsun’da ofislerimiz bulunmaktadır. Araçların fenni muayenesi ya da sigorta ve kaskoları gibi tüm işlemler sizi hiç yormadan firmamız bünyesinde kısa süre içerisinde halledilmektedir. Size ise sadece aracı alıp kiraladığınız gün süresince büyük bir güven içerisinde kullanmak kalıyor.

Kurumsallığı ile piyasa üzerinde ön plana çıkmış olan 5s araç kiralama firması olarak sektördeki büyük yeri belli bir prestijli firmadır. Ülkenin dört bir köşesine yayılmış araç kiralama hizmetlerimiz ile İstanbul günlük araç kiralama ya da haftalık ve aylık olarak istediğiniz nokta adına araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Araç teslimi sırasında araç içlerinde navigasyon ya da bebek arabası ve benzeri gibi tüm eklemeler hazır bir şekilde anahtar teslim edilmektedir. Tüm araçlarımız kaskoludur ve her türlü prosedürü halledilmiştir. Güvenilir bir araç kiralama hizmeti adına 444 52 89 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi