Blog

Kadıköy Araç Kiralama

Bireysel bir kullanıcı olarak şehir içi seyahatlerinizde ya da kurumsal bir müşteri olarak iş seyahatlerinizde modern ve donanımlı bir araca ihtiyacınız varsa; kurumsallığın aranılan markası haline dönüşmüş olan 5s Kiralama sizler için en doğru adres olacaktır. Sadece sportif kişiliği ve güçlü performansı değil; aynı zamanda minimum yakıt tüketimi ve konforlu sürüşü de ön plana alan 500’ü aşkın araçtan oluşan filosu ile 5s Kiralama; Kadıköy araç kiralama konusunda da kurumsal bir marka haline gelmiştir.

Araç kiralama işlemi sırasında şahıslardan alınan kişisel bilgiler gizlilik politikası kapsamında kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Firma web sitesi üzerinde araçlar; favoriler ve indirimdeki araçlar şeklinde kategorilere ayrılmıştır. Dilerseniz; yılın en seçkin ve modern araçları arasından dilerseniz de bütçeye uygun indirimli modeller arasından Kadıköy araç kiralama işleminizi şubeye gitmeden güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Firma sadece aylık değil müşterilerine ihtiyaçları dâhilinde günlük ve haftalık araç kiralama hizmetlerinde de bulunmaktadır. Kurumsallığın tüm gerekliliklerini yerine getiren firmanın; seçkin araç yelpazesi içerisindeki modellerde; navigasyon hizmetinden bebek koltuğuna kadar tüm teknik donanımlar bulunmakta ve araç teslim süreci sorunsuz olarak işlemektedir. ''Güven demek, konfor demek 5s Kiralama demek'' firmanın tüm hizmetleri; müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Dolayısıyla markalaşmış bu şirketin tüm araçları; modernliğin, güç ve performansın zirvesini temsil etmektedir. Arıza, bakım ve onarım söz konusu olduğunda hemen her bölgede hizmet veren teknik servis ve destek ekibi; müşteri sorunlarını ortadan kaldırmak adına vardır. İdeal verim, kışa uygunluk, güvenlik kilidi ve üst düzey donanım; aranılan tüm özellikler için 5s Kiralama bünyesindeki seçkin marka araçlar yeter.

Firmanın merkezi Ankara'da olup; firma bünyesindeki tüm araçlar karşılıklı hakları korumak adına kaskoludur. Kirala seçeneği üzerinden alış yeri, tarihi; iade yeri, tarihi gibi kısımları doldurarak 3 adımda araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İzmir, İstanbul ve Samsun illerinde de ofisleri bulunan firma; Kadıköy araç kiralama noktasında aynı özveri ve titizlikle hizmet vermektedir. Huzurunuz ve güvenliğiniz firmanın en büyük teminatıdır. 444 52 89 telefon numarasını kullanarak iletişime geçebilir, sorularınız için ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi