Blog

Karşıyaka Araç Kiralama

Şehir içi ya da şehirlerarası bir işiniz var ve acilen bir araç kiralamanız gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey; kurumsallığı ve güvenilirliği ön planda tutarak, müşteri beğenilerini baz alan 5s Kiralama ile iletişime geçmektir. Merkezi Ankara olan ve Türkiye'nin büyük şehir statüsünde yer alan illerinde ofisi bulunan bu seçkin firma; Karşıyaka araç kiralama noktasında da adından sıkça söz ettirmektedir.

Kurumsallığı ön planda tutan bu güvenilir firma; sıradan araç kiralama şirketlerinden; bünyesinde bulundurduğu 500’ü aşkın seçkin ve modern araçlarla ayrılmaktadır. Kamu çalışanlarına özel %25 indirim kuponunun bulunduğu şirket; müşterilerine şubeye kadar gitmeden web sitesi üzerinden araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Teknolojinin tüm donanımlarından yararlanarak gelişmiş bir alt yapı ağı olan sitenin adını en çok arananlar arasına yazdırdığı bölgelerden biri Karşıyaka araç kiralama olarak görünmektedir. Bebek koltuğu ve navigasyon hizmetinin de bulunduğu zengin araç yelpazesinden yararlanmak adına yapmanız gereken tek şey; sisteme girip ''kirala'' butonu üzerindeki alış yeri, tarihi, saati; iade yeri, tarihi ve saati gibi bilgileri eksiksiz olarak doldurmaktır. 7/24 canlı destek hattının bulunduğu site; sadece araç kiralama işlemi ile ilgilenmemekte; karşılaşılan ani arızalar karşısında müşterilerin sorunlarına hızla çözümler üretmekte ve taleplere kısa sürede cevaplar vermektedir. Alanında uzman ve güler yüzlü personellerle çalışan 5s Kiralama; sürücülere teknik arıza karşısında hizmet verdiği illerin hemen her bölgesinde kolaylıkla ulaşılabilen ücretsiz servis imkânı sunmaktadır. Firma bünyesindeki tüm araçlar kaskolu olup müşteri hakları güvence altına alınmıştır.

5s Kiralama kimdir? Türkiye'de; Ankara, İstanbul, Samsun ve İzmir'de ofisleri bulunan son derece güvenilir bir araç kiralama şirketidir. Firma bünyesinde bulunan araçlarda; müşterilerin tüm istek ve beklentilerine cevap verebilme faktörü ön planda tutulmuştur. Teknik servise ulaşma konusunda zorlanmazsınız ve araç kiralama süreciniz planlanan zamanda gerçekleşir. Kiralama ve kullanım sözleşmeleri ile Karşıyaka araç kiralama noktasında kurumsallığını bir kez daha ortaya koyan firmayla iletişime geçmek için 444 52 89 telefon numarasını kullanmanız yeterli olacaktır. Güvenli ve keyifli sürüşler için sizlere 5s Kiralama yeter. 

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi