Blog

Kısa Dönem Araç Kiralama

Kısa dönem araç kiralamak istiyorsunuz fakat bir türlü kendinize uygun bir firma bulamıyorsanız bu noktada devreye girmek isteriz 5S Kiralama sizler için her zaman en iyisini ve en avantajlı olanı sunmayı hedef haline getirmiştir. Her zaman son model (2016-2017) zengin araç filomuz ile sorunsuz bir hizmet veriyoruz. Her geçen gün gelişen bir firma olarak müşterilerimize en kaliteli olanı sunmak öncelikli ilkemizdir.

Rent a car kaskolu, düşük kilometreli araçlarımız ile kısa dönem araç kiralama hizmetinde güveni bir adım daha öne taşıdık. Sizlerde kısa dönem araç kiralamak istiyorsanız bize istediğiniz zaman telefon açabilir ya da web sitemiz üzerinden 3 adım da online kiralama yapabilirsiniz ya da sitemiz içerisinde mevcut olan 7/24 sohbet sisteminden anlık olarak kiralama uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Araçlarımız her zaman özel bakımları ile sizleri bekliyor.

Kısa süreli araç kiralama ihtiyaçlarınıza karşılık bulabileceğiniz her an yanınızda olmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin dört büyük ilinde Ankara, İstanbul, Samsun, İzmir’de dilediğiniz yere teslim edebilir aracınızı dilediğiniz yerden teslim alabilirsiniz Kısa dönem araç kiralama hizmetinden ister günlük ister haftalık isterse de aylık olarak yararlanabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ve kaliteli hizmetimiz ile birlikte bizden teklif almayı unutmayın. Araç kiralama hizmetinden kurumsal olarak yararlanmak başınız ağrımadan tüm adımları tamamlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi