Blog

Online Araç Kiralama

Bu alandaki gelişmeleri ve teknolojileri, online araç kiralama dünyasına büyük bir hız ve başarı ile adapte ederek 5skiralama.com’u müşterilerimiz için oluşturduk. Tabii ki bu hızla gelişen ve değişen internet dünyasında, sürekli olarak yeni özellikleri sistemimize eklemeyi sürdürüyoruz. Müşterilerimiz, sadece bir internet sitesi adresi kullanarak ülkenin her yerinde diledikleri tipte arabayı uygunluk durumu ve fiyatı ile birlikte online olarak görebilir, tüm kiralama işlemlerini sadece birkaç tuşa dokunarak süratle tamamlayabilirler.

İhtiyaç duyduğunuz tarihteki uygunluğunu, gene o tarihteki fiyatları ile birlikte anlık olarak gösterir. Kiralamaya karar verdiğiniz araç için, güvenli online sistemimiz üzerinden bankanıza bağlanarak kredi kartı vasıtası ile ödemenizi yaparak, rezervasyonunuzu gerçekleştirirsiniz. Daha sonra sistemimiz size bu rezervasyonu yazılı olarak teyit eden bir e-posta gönderecektir. Kiralama hizmeti online araç kiralama sayesinde artık çok daha kolay ve pratik.

Ayrıca, hesabımızı paylaşan Facebook kullanıcılarına da ömür boyu minimum %10 indirim hakkını online araç kiralama üzerinden tanıdığımızı da bir kez daha hatırlatmak isteriz.  Dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir aklınıza takılan tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Kiraya verilen tüm araçlarımız rent a car kaskolu ve son model araçlardır. Düşük kilometreli sıfır araçların keyfini çıkarma sırası artık sizde.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi