Blog

Oto Kiralama

Oto Kiralama hizmetinde yıllardır etik değerlerinden ödün vermeden hizmet vermekte olan 5S Kiralama 2000’in üzerinde zengin araç çeşidi ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Araç Kiralama işleminin yanı sıra Yedek parça hizmeti veren firmamız uzun zamanda edindiği tecrübenin yanında yenilikçi alt yapısı sayesinde sektöründe önemli yer edinmiştir.

Kurumsak olarak çalışma yapısına sahip olan firmamızdan oto kiralama hizmeti oldukça avantajlıdır Bir araç için yapılacak bütün ek işlemler tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Dilerseniz günlük, haftalık, aylık ya da uzun dönem olarak araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Siz sadece kiraladığınız aracın keyfini sürün tüm işlemler bize ait. Gözünüz arka da kalmasın araçlarımız rent a car kaskolu olup tümü son modeldir.

Sitemiz üzerinden tüm araçlarımızı inceleyebilir, kiralamak istediğiniz bölgeden seçim yaptığınız takdirde müsait olan tüm araçlarımızı ve özelliklerini görebilirsiniz ayrıca sistem otomatik olarak sizlere detaylı fiyat teklifi verecektir. Her biri konusunda eğitimli profesyonel kadromuz ile aracı dilediğiniz noktada teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

İstediğiniz hususlar değerlendirdikten sonra size ya da şirketinize en uygun teklif hazırlanarak sizlere teklif sunulur. Oto kiralama hizmetinde güvenilir olmak esastır. Firmamız asla kiralama işlemleri sırasında veya sonrasında sözleşme dışına çıkacak herhangi bir tavır sergilememektedir. Firmamızdan yapılacak olan kiralama sözleşmesinde uygun ve kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük dört ilinde 7/24 hizmetinizde olmaya devam ediyoruz Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun illerinde olan ofislerimiz sayesinde dilediğiniz zaman aracınızı teslim alabilir ve edebilirsiniz.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi