Blog

Rent a Car

Siz değerli müşterilerimize huzurlu güvenilir ve keyifli yolculuk yaptırmak için araç kiralamanın tek adresi olan 5SKiralama olarak uzun süredir hizmetinizdeyiz. Son model marka ve çeşitlerimiz ile sizin isteklerinize önem veren rent a car firmamız gerek günlük, haftalık, aylık gerekse uzun dönem kiralama seçenekleri ile araç kiralamanın rahatlatan güven duygusunu ön plana çıkarmakta.

Deneyimli ve uzman personellerimizle sizlere s güvenilir hizmet sunan firmamız hem kurumsal olması hem de deneyimli personelleri ile rent a car sektöründe ilerlemeye devam ediyor. Kiralama sektöründe güvenin kalitenin ve uygun fiyatta hizmet vermenin sonucunda en çok tercih edilenler listesinde ilk sıralarda yer alan 5SKiralama Türkiye’nin dört büyük iline İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun olmak üzere kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

5S Rent a car konusunda deneyimli uzman ekibi ile büyük araç filosu sayesinde kudretli ve kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışına sahip. Otomobilin kasko ve vergi benzeri giderleri ile uğraşmayı istemiyorsanız sizleri daha uygun ve avantajlı seçenekler ile araç kiralama alternatiflerinden yararlanmanız için şubelerimize davet ediyoruz. Ofislerimizi ziyaret etmek istemiyor musunuz? O zaman web adresimize giderek istediğiniz şehirden istediğiniz bölgeye pratik çözümlerimiz ile aracınızı kapınıza kadar getiriyoruz.

2000’i Aşkın düşük kilometreli ve son model geniş araç yelpazemiz sayesinde sizleri dilediğiniz araçtan mahrum etmiyoruz. En ekonomik gruptan en lüks gruba kadar hayalinizdeki tüm araçlara kiralayarak sahip olabilirsiniz. İster sitemiz üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirin isterseniz de bizi arayarak.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi