Blog

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

İstanbul metropol ’üne gelen sizler her zaman trafik konusunda büyük zorluklar yaşayabilir ve kendi canınızdan bıkacak bir karmaşa içene girebilirsiniz. Artık bizlerin firması sayesinde sizler daha İstanbul’a gelmeden bizlere ulaşabilir ve sizin için özel olarak aracınızı hemen Havalimanına getirerek Sabiha gökçen araç kiralama hizmetini sizlere ulaştırabilir ve yaşamak istediğiniz seyahate daha rahat bir ortamda yaşamanızı sağlayabiliriz. Bizler her gün büyütmekte olan bir firma olarak sizlere en son model araçlar ile hizmet veriyoruz.

Bizleri 7/24 saat isterseniz ofislerimizden isterseniz internet üzerinden online olarak bulabilir ve yaşamak istediğiniz o kaliteli seyahatleri ve yol tutuşları mükemmel araçlara sahip olabilir ve bizlerin sizlere yaşatmak istediği tüm konforu bulabilirsiniz. Sabiha gökçen araç kiralama sayesinde sizlerde kendinizi her zaman güvende hissedecek ve en konforlu zamanı bizler sayesinde yaşayabileceksiniz. Tercih ettiği araçlarımız arasında isterseniz benzinli araçları, isterseniz mazotlu araçları kiralayabilir ve kendi güvenliğiniz için bizler ile olabilirsiniz.

Sabiha gökçen araç kirama sizlere anahtar teslimi bıraktığı araçları şoför kullanmak isterseniz bizlere bu isteğiniz daha önceden belirtin ki sizlere hemen özel şoför yollayarak araçlarımızda rahat etmenizi sağlayabilelim. Kendiniz kullanmak istiyorsanız aracı almak istediğiniz adresi tam olarak bizlere bildirirseniz sizlere en kısa zamanda ulaşır ve aracın tüm belgeleri üstünde olmak kaydı ile sizlere teslim ederiz. Sizler bizlerin araçları sayesinde çok konforlu yolcuklar yapabilir ve keyifli zaman yaşayabilirsiniz.

Ek olarak sunulan tüm hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz Örnek olarak bebek koltuğu navigasyon gibi yani şehri bilmiyor iş amaçlı geldiyseniz bile gelişmiş navigasyon cihazlarımız sayesinde dilediğiniz adrese nokta atışı yapabilirsiniz. Ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar olan zengin araç filomuz içerisinden bütçenize uygun aracı anında rezerve edebilir ve kiralayabilirsiniz.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi