Blog

Samsun Araç Kiralama

Araç kiralama konusunda edindiğimiz tecrübeler ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Ankara merkezli açılan 5S Araç Kiralama firmamız, Samsun’da bulunan ofisimizde Samsun araç kiralama hizmetleri ile müşterilerine büyük kolaylıklar sağlar. Araç kiralamanın avantajlarından yararlanmak istemez misiniz? O halde firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri ile sizlerde araç kiralamanın konforundan faydalanmak için geç kalmayın. Hayallerindeki aracı alamayan kişilere hayallerini sunan firmamız, donanımlı ve son model 500’den fazla araç filosu ile Samsun araç kiralama sektöründe öncü durumdadır. 15.000 km’nin aşağısında temin edilen araçların tamamı kaskolu ve sigortalıdır. Dilediğiniz aracımızı en uygun fiyatlar ile günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamanın Güvenilir Adresi

Uzman personelleri ile profesyonel hizmetler sunan 5S Araç Kiralama, Samsun araç kiralama hizmetleri ile her türlü araç ihtiyacınıza cevap vermektedir. Son derece kurumsal hizmet veren 5S Araç Kiralama, istediğiniz bölgeye araçları teslim ederek istediğiniz bölgeden araç teslim almaktadır.

Samsun’a gezmeye gelenler ya da acil araç ihtiyacı olanlar için en iyi çözümleri üreten firmamız, ulaşım sorunlarını tek hamlede çözecek özel araç hizmeti sunmaktadır. Araçlarımızın tamamı bakımlı olup, herhangi bir sorun yaşanması halinde ilgili servislerimiz ile ücretsiz bakım hizmeti sağlanır.

Bölgede son derece popüler olan 5S Araç Kiralama, internet üzerinden de online araç kiralama hizmeti vermektedir. Dilerseniz web sitemize girerek taleplerinize en uygun çözümlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Geniş araç portföyüne sahip olan firmamız, taleplerinize özel olarak minimum ücret karşılığında bebek koltuğu, navigasyon ve engelli yolcular için eklentiler gibi özel hizmetler sunmaktadır. Firmamıza dilerseniz 444 52 89 numaralı hattımızdan ulaşarak gerekli bütün bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz aracılığı ile kısa sürede araç kiralama işlemlerini gerçekleştirerek aracınıza indirimli olarak ulaşabilirsiniz.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi