Blog

Samsun Günlük Araç Kiralama

Araç kiralama hizmetlerinde sektörün en iyi hizmetlerini sunmakta olan 5S Araç Kiralama firması, günlük, haftalık ve aylık araç kiralama taleplerine yardımcı olmak için daima hazırdır. Ankara merkezli bir firma olarak, İstanbul, İzmir ve Samsun'da da ofisleri bulunan 5S Araç Kiralama içerisinde 500'den fazla tam donanımlı araç kiralama hizmetleri için mevcut bulunmaktadır. Samsun günlük araç kiralama talepleri için son model araçlar temin edilebilmektedir. Firmanın kurumsal bir marka olması ve her adımda yasal işlemler dahilinde hareket etmesi, ne kadar güvenilir bir firma olduğunu da kanıtlamaktadır.

5S Araç Kiralama bünyesinde yer alan tüm araçlar kaskoludur ve teknik anlamda tüm kontrolleri sağlandıktan sonra teslim edilir. Müşterilerin daima memnun kaldığı ve ister eğlence ister iş amaçlı olsun araç ihtiyacında her zaman 5S Araç Kiralama firmasını tercih ettiği görülmektedir. Samsun günlük araç kiralama hizmetleri için temin edilen araçlarda isteğe bağlı olarak navigasyon, bebek koltuğu gibi detaylar da düşünülmektedir. 5S Araç Kiralama'nın sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden birisi de, online olarak bu hizmetten faydalanılabilmesidir. Sadece 3 adımda kolayca araç kiralamak ve belirlenen yerden aracı teslim almak mümkün. Zaman kaybı olmaksızın herkes aracını kolayca www.5skiralama.com adresi içerisinde kiralayabilmektedir. İlk adımda, kiralama süresi ve teslim alınacak yerin belirlenmesi gerçekleştirilir. İkinci adımda, araç seçenekleri çıkacaktır. Kiralanacak aracın seçilmesi sonrasında 3. adımda ise sürücü bilgileri, sigorta detayları ve ödeme çözümlenir. İnternet üzerinden araç kiralamak herkes için en kolayı olacaktır. Özellikle kısıtlı zamanı olanlar ve araç problemini bir an önce çözmesi gerekenler için oldukça pratik bir yöntem olduğunu söylemek mümkündür.

Araç kiralama hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ya da kiralanan araç ile ilgili iletişime geçmek isteyen müşteriler için 7/24 hizmet veren canlı destek hattı da bulunmaktadır. Aynı şekilde 444 52 89 numaralı hizmet hattından da firma görevlilerine ulaşmak mümkündür. Samsun günlük araç kiralama, İstanbul haftalık araç kiralama ve daha birçok alternatif için fiyat ve araç bilgisi alınabilir. Ekonomik, hızlı ve güvenli bir araç kiralama hizmeti için, 5S Araç Kiralama firması en iyi hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi