Blog

Uzun Dönem Araç Kiralama

uzun-donem-arac-kiralama

Araç kiralama ihtiyacının gün geçtikçe artması ile kalitesi ile adından sıkça söz ettiren firmamızın da araç filosu ger geçen gün biraz daha gelişmektedir. Bireysel ya da kurumsal olarak araç kiralama hizmeti veren firmamız aynı zamanda uzun dönem araç kiralama hizmetleri de sunuyor. Dilerseniz istediğiniz araç için sizler de teklif alabilirsiniz. Bunun için web sitemizde bulunan araç filomuzu inceleyerek online teklif al butonunu kullanmanız istediğiniz aracı temin etmeniz için yeterli olacaktır.

 İstediğiniz An Yol Desteği

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan firmamız kiraladığınız araç için yol desteğine ihtiyaç duyduğunuz an yanınızda bulunacaktır. Ayrıca filoda bulunan her bir aracın yıllık bakımları periyodik olarak gerçekleştirildiği için araçlarda problem yaşamadan konforlu bir seyahatin keyfini çıkarabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama ile daha ekonomik bir hizmet almış olursunuz. Firmamız tarafından sunulan bu kiralama hizmetlerinde ücret TL üzerinden alınmaktadır. Ayrıca zengin bir araç filosuna sahip olduğu için ihtiyacınızı karşılayacak bir seçeneği mutlaka bulabilirsiniz. Kiralama istediğiniz araçların fiyatların ya da kiralama şartlarında da çeşitli farklılıklar görebilirsiniz. Araçlarda kiralama bedeli aylık olarak en az 1500 TL'den başlamaktadır. Fakat tercih ettiğiniz aracın modeline, yaşına ve özelliklerine bağlı olarak fiyatlarda artış görebilirsiniz.

Maksimum Performans

Seçtiğiniz araçların bakımları aksatılmadığı için maksimum bir yol tutuşuna sahip olan araçlar ile yolculuk yapma imkanı elde etmiş olursunuz. Firmamızın başta Ankara ve İstanbul olmak üzere farklı şehirlerde ofisleri bulunmaktadır. Bu sayede aracı teslim etmek için aracı teslim aldığınız şehirde olmak zorunda değilsiniz. Uzun dönem araç kiralama hizmeti verirken araçların bakımları kadar kasko ve trafik sigortası da firmamız tarafından sağlanıyor. Sizler 6 aylık ya da 12 aylık olarak kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu süre içerisinde aracın MTV'si de firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Firmamız bireysel kiralamalara imkan tanıdığı gibi kurumsal firmalar için de kiralama hizmeti vermektedir. Fakat kiralamak istediğiniz aracın özellikleri dahilinde aracı kullanacak olan kişinin yaşı ve ehliyet yaşı firmamız tarafından alt sınıra tabi tutulabilir. Kaliteli bir hizmet sunabilmek için aracı teslim almadan önce kiralama sözleşmesi yapılmaktadır.

 

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi