Blog

Yıllık Araç Kiralama

yillik-arac-kiralama

Araç kiralama, son dönemlerde sadece bireysel olarak kişilerin değil kurumsal kimliğe sahip olan firmaların da en çok tercih ettiği yöntemler arasında bulunuyor. Bizler de 5S Araç Kiralama olarak özellikle uzun dönem kiralık araca ihtiyacı olan müşterilerimizin taleplerine karşılık vermek için gerekli desteği sağlamaktayız.

Geniş Araç Filosu

Yıllık araç kiralama hizmetinden yararlanmak isterseniz mutlaka önceliklerinizi belirlemeniz gerekir. Özellikle aracın kasa tipinden vites detaylarına kadar her şeyi belirlemenizde yarar bulunuyor. Bunun yanı sıra araçlar benzinli ve dizel özelliklere de sahiptir. Sizler de bu seçenekleri dilerseniz web sitemizden rahatlıkla inceleyerek istediğiniz araç için online olarak teklif alabilirsiniz.

Özellikle kurumsal olarak yıllık araç kirama hizmetinden yararlanan firmaların daha karlı olduğu bilinmektedir. Firmamız tarafından kiralanmakta olan araçların bakımları periyodik bir biçimde yapılırken sizler kiraladığınız süre esnasında herhangi bir problem ile karşılaşırsanız destek ekibimizle dilediğiniz zaman yanınızda yer almaktayız. Vergilerinden bakım ve onarım hizmetlerine kadar her bir ek maliyet firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Ülkenin pek çok noktasında ofislerimiz bulunurken her daim hizmetlerimiz ile bizimle iletişim kurma olanağına sahipsiniz.

Uzun Süreli Araç Kiralama Şartları

Beğendiğiniz aracı teslim alabilmeniz için öncelikle firmamız tarafından yapılacak olan sözleşmeyi imzalamanız gerekecektir. Sözleşmeleri bireysel olarak yapabileceğiniz gibi kurumsal olarak da yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yıllık araç kiralama sözleşmesi yapabileceğiniz gibi bu sözleşmeyi altı aylık da yapma imkanına sahipsiniz. Dilerseniz daha sonra sözleşme süresini yeniden uzatma imkanına da sahipsiniz. Sözleşmeyi yaptıktan sonra araç teslimi gerçekleşir. Tercih edilecek aracın markasına ya da modeline bağlı olarak ehliyet yıl sınırı da olduğunu bilmenizde yarar bulunuyor. Aracı kullanacak kişi için de bazı araçlarda şoför için de yaş sınırı görebilirsiniz. 6 ve 12 aylık kiralama olanağınız bulunurken aylık kiralamalar için fiyatlar 1500 TL'den başlamaktadır. Firmamız ödemeleri TL üzerinden almaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz zaman yol yardımı gibi yedek parça desteği de sağlamaktayız. Ayrıca aracı aldığınız şehir ile teslim etmek istediğiniz şehir farklı ise bunu sözleşme yapılırken belirtmelisiniz. Uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanarak tasarruf etme imkanını elde edersiniz.

 

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi