Blog

Yıllık Araç Kiralama Fiyatları

yillik-arac-kiralama-fiyatlari

Araç Kiralama Hizmeti Hakkında

Sektördeki uzun süreli tecrübeyle, araç kiralamak isteyen kişilerin beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek son derece hızlı biçimde çözümler üretilmektedir. Güvenilir hizmet kalitesiyle hareket edilerek, sunulan hizmetlerin memnuniyetinin devamlılığı için uzman ve profesyonel bir ekiple çalışılmaktadır. Araç kiralamak isteyen kişiler için beklentilerinin de üzerinde çözümler üretilmeye çalışılarak, yenilikçi yapı ve özverili çalışmayla araç kiralama konusunda tüm detaylar düşünülerek kısa ya da uzun dönem araç kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Uzun dönem araç kiralama düşünenler için de yıllık araç kiralama fiyatları oldukça avantajlı olmaktadır.

Araç Kiralama

İster uzun ister kısa süreli araç kiralama düşüncesi içinde olunsun, kiralama genel koşulları hakkında bilgi sahibi olmak da fayda var. En az iki yıllık sürücü belgesine sahip olmakla birlikte, 22 yaş ve üzeri bireylere araç kiralama hizmeti sunulur. Kiralanan araçlar için muafiyetli kasko sigortası, hırsızlık güvencesi ve kdv dahildir. Dolu depo koşulu aranmamakla birlikte, aracı kiralayan kişi teslim aldığı zaman bulunan depodaki yakıt miktarı kadar yakıtla aracı kiralama süresi sonunda teslim edebilir. Eğer ki araç teslim edilirken yakıt miktarının teslim alınandan daha az seviyede olması söz konusuysa ek ücret ödenmesi gerekir.

HGS geçiş ücretleri ya da navigasyon gibi ekstra durumlar söz konusu olduğunda ayrıca ücretlendirilir. Araç kiralanırken alınan teminat ve teminat koşulları detaylı olarak araç kiralama sözleşmesi detayında belirtilmektedir. Ayrıca trafik cezaları da aracı kiralayan ve sürücüsü olan kişiye aittir. Aracın sigorta kapsamı dışında kalan durumlarla ilgili yine araç kiralama sözleşmesi içerisinde bilgilere yer verilmektedir. Günlük, haftalık ya da yıllık araç kiralama fiyatları TL olarak hesaplanmaktadır. Aracın kaza veya arıza yapması durumunda hemen firma ile iletişime geçilmeli ve kaza tutanağı doldurulmalıdır. Araç kaskosu geçerliliği için tutanağın eksiksiz şekilde doğru olarak doldurulması gereklidir.

Araç kiralama yapan kişiler özel ve şahsi eşyalarını araç içinde bırakmamalı ya da unutmamalılar. Aracın sahip olduğu hırsızlık sigortası, araç içindeki özel ve değerli eşyaları kapsamamaktadır. Profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışıyla memnuniyetin ön planda tutulduğu araç kiralama hizmetinde yolda devam edebilmek için yıllık araç kiralama fiyatları ve diğer her detay sizler için düşünülmektedir.

 

5s Kiralama

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten haber grubumuza abone olunuz

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Daha fazla bilgi